wódka premium

Restauracje

Wódka kraftowa V-One spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości. Będzie znakomitym uzupełnieniem nie tylko dań polskich. Dzięki niej możecie Państwo z powodzeniem konkurować na rynku gastronomicznym. Zachęcamy do poznania naszej oferty cenowej.
alkohol wysokiej jakości

Wesela

Każdy z naszych produktów dostępny jest w specjalnej ofercie weselnej. Na Państwa życzenie zdobimy butelki spersonalizowaną etykietą lub grawerem, które pozwolą upamiętnić wyjątkowe wydarzenie w Państwa życiu. Więcej informacji otrzymacie Państwo wysyłając do nas zapytanie poprzez formularz w zakładce kontakt.
gorzelnia Kamień

Sklepy

Alkohole kraftowe robią w kraju furorę, są doskonałą alternatywą dla produkcji masowej. Klienci coraz częściej poszukują alkoholi wyjątkowych, produkowanych z pasją z najwyższej jakości składników. Wódka V-One sprosta ich oczekiwaniom, pozwalając jednocześnie Państwu zwiększyć obroty Waszych sklepów. Zapraszamy do kontaktu.
wódka lubelskie

Własna marka

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty produkcji trunków pod własną marką. Pomożemy Państwu stworzyć i wdrożyć własny produkt w pełni odpowiadający Państwa oczekiwaniom. Na wszystkie pytania odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

wódka na wesele

Destylernia Kamień wódki kraftowe

Produkcja alkoholi lubelskie

Kontakt

  • Kamień 143, 24-335 Łaziska
    Województwo Lubelskie
  • +48 818 280 114
  • biuro@destylernia.pl

Social media

wódka smakowa Łaziska
produkcja wódki Łaziska
wódki kraftowe produkcja alkoholi wódki smakowe wódka premium alkohol wysokiej jakości
wódki kraftowe produkcja alkoholi wódki smakowe wódka premium alkohol wysokiej jakości

Destylernia Kamień

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.Czy masz ukończone 18 lat?