wódka premium

Historia naszej firmy

Historia naszej gorzelni w Kamieniu sięga aż do 1882 roku, kiedy to została uruchomiona pierwsza produkcja. Od początku istnienia aż po dzień dzisiejszy alkohol był i jest produkowany w sposób tradycyjny przy zachowaniu jak największego kunsztu mistrzów gorzelnictwa.

Nad technologią w naszej firmie czuwa założyciel i mistrz gorzelnictwa, który posiada ponad 40 letnie doświadczenie w branży alkoholowej.

Rozwój

Pokoleniową działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku, kiedy to zaczęliśmy produkować w naszej rodzinnej gorzelni alkohol surowy spożywczy.

W kolejnych latach przejęliśmy i uruchomiliśmy następne gorzelnie rolnicze zlokalizowane w województwie lubelskim (Gorzelnia Żyrzyn i Gorzelnia Ratoszyn). Modernizowaliśmy nasze zakłady produkcyjne, jednocześnie wdrażając najbardziej tradycyjne metody przygotowania zacierów i destylacji w zestawieniu z najnowszą technologią produkcji.

Misja

Celem naszej firmy było stworzenie produktu końcowego – wódki najwyższej jakości z lokalnych produktów. Postawiliśmy na najstarszą odmianę pszenicy – orkisz. Ciężka praca naszej rodziny i współpraca z naszym biznesowym partnerem z USA zaowocowała sukcesem. W naszej ofercie pojawiła się wódka najwyższej jakości: V-One, produkt, który w swoim składzie ma 100% orkiszu.

gorzelnia Kamień

destylernia, producent alkoholi, producent alkoholi kratowych, producent spirytusu, producent wódki, producent wódki kraftowej, producent wódki orkiszowej, producent wódki premium, rozlewnia wódki, rozlewnia wódki orkiszowej, rozlewnia wódki premium, wódka kraftowa, wódki kratowe

Kontakt

  • Kamień 143, 24-335 Łaziska
    Województwo Lubelskie
  • +48 818 280 114
  • biuro@destylernia.pl

Social media

wódka lubelskie
wódka na wesele
produkcja wódki Łaziska Destylernia Kamień wódki kraftowe produkcja alkoholi wódki smakowe
produkcja wódki Łaziska Destylernia Kamień wódki kraftowe produkcja alkoholi wódki smakowe

wódka smakowa Łaziska

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.produkcja wódki Łaziska

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat.
You need to be 18+ years old to enter the site.