alkohol wysokiej jakości

alkohol wysokiej jakościalkohol wysokiej jakościalkohol wysokiej jakościalkohol wysokiej jakościalkohol wysokiej jakości

W III edycji Warsaw Spirits Competition na podium stanęły wszystkie alkohole zgłoszone przez Destylernię Kamień sp.z o.o.

W tym roku liczba zgłoszeń i producentów z kraju i ze świata była rekordowa a i poziom produktów niezwykle wysoki, jak podkreśla zgodnie kapituła konkursu. Alkohole były oceniane w ciemno, na podstawie oznakowanych próbek. W tej edycji do konkursu przystąpiło ponad 200 mocnych alkoholi, duże marki starły się z wyrobami kraftowymi i często musiały ustąpić im pola. Destylernia Kamień sp.z o.o., lubelski producent alkoholi kraftowych, zdobył Double Gold dla Vone Orkisz i V-one Mięta oraz Gold dla V-one Ogórek i Silver dla V-one Trzy Jagody. Alkohole Destylerni Kamień sp.z o.o., rodzinnej firmy spod Opola Lubelskiego, produkowane są na bazie wysokiej jakości spirytusu orkiszowego oraz naturalnych aromatów, a nad całym procesem produkcji czuwa Andrzej Balas,właściciel, gorzelnik z 40 letnim stażem, dbając o wyjątkowy smak swoich produktów. I to właśnie zachwyciło jury Warsaw Spirits Competition, które tak argumentowało przyznanie medalu Double Gold dla flagowego produktu Destylerni: „przyjemny słodki, owocowy aromat, z nutą owoców lasu, delikatnie też mech, ziemistość i warzywa. Smak przyjemnie delikatny, słodki, ale z nuta orzecha włoskiego, a też i kwaskowych owoców z sadu. Finisz bardzo łagodny, a jednocześnie przyjemnie cierpki, orzechowy, jabłkowy. Wódka bez zarzutu, przywołująca sielskie skojarzenia.”

Można więc powiedzieć, że V-One to kwintesencja smaków i zapachów Lubelskiego.

Destylernia Kamień
wódki kraftowe
produkcja alkoholi

wódki smakowe

alkohol wysokiej jakościalkohol wysokiej jakościalkohol wysokiej jakościalkohol wysokiej jakościalkohol wysokiej jakości

30 stycznia w hotelu Ibis Styles w Lublinie odbyła się Gala Noworoczna zorganizowana przez Pracodawców Ziemi Lubelskiej oraz magazyn Panorama Lubelska. Wydarzenie stało się znakomitą okazją do wymiany poglądów i nawiązania kontaktów biznesowych. W trakcie Gali zaprezentowano wódkę V-one w trzech odsłonach : Orkisz, Ogórek i Trzy Jagody. Goście podkreślali wyjątkowy smak i elegancki wygląd alkoholi produkowanych przez Destylernię w Kamieniu. To był wieczór pełen luksusowych wrażeń i emocji.

wódka premium

Destylernia Kamień wódki kraftowe

Produkcja alkoholi lubelskie

Kontakt

  • Kamień 143, 24-335 Łaziska
    Województwo Lubelskie
  • +48 818 280 114
  • biuro@destylernia.pl

Social media

alkohol wysokiej jakości
gorzelnia Kamień
wódka na wesele wódka smakowa Łaziska produkcja wódki Łaziska Destylernia Kamień wódki kraftowe
wódka na wesele wódka smakowa Łaziska produkcja wódki Łaziska Destylernia Kamień wódki kraftowe

wódka lubelskie

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.Czy masz ukończone 18 lat?