wódka premiumwódka premiumwódka premiumwódka premiumwódka premium

Za nami 22. gala tytułu „Ambasador Województwa Lubelskiego” i XV certyfikatów Marka "Lubelskie". Wydarzenie odbyło się w minioną sobotę, 28 sierpnia br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Marka Regionalna LUBELSKIE to inicjatywa promująca gospodarcze walory Lubelszczyzny poprzez wspieranie rodzimych produktów i usług.

Początki projektu sięgają 2007 roku, kiedy to został opracowany logotyp marki, zarejestrowany jako znak towarowy LUBELSKIE. Jest on wyróżnieniem dla podmiotów gospodarczych i instytucji, które mogą poszczycić się wysokiej jakości, zdrowymi, ekologicznymi produktami i usługami.

O nadanie unikatowego znaku dla swoich produktów i usług, będącego gwarancją wysokiej jakości, mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy spełniają określone w regulaminie warunki i potwierdzą swój udział w projekcie poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego.

W tym roku do grona 78 firm dołączyło kolejne 9, a wśród nich znalazła się Destylernia Kamień sp.z o.o.

wódka smakowa Łaziska

produkcja wódki Łaziska

wódka premiumwódka premiumwódka premiumwódka premiumwódka premium

Za nami trudny czas pandemii, która niosła za sobą różnego rodzaju obostrzenia, zamknięcie lokali gastronomicznych, hoteli, zakaz organizacji imprez, ograniczenia dotyczące wesel. To spowodowalo znaczny spadek sprzedaży alkoholu, a co za tym idzie problemy producentów wyrobów alkoholowych. Od lat już jako branża podnosiliśmy temat legalizacji sprzedaży alkoholu przez internet. Do tej pory nie spotkaliśmy się ze zrozumieniem strony rządowej i parlamentu. Z nadzieją więc przyjąłem inicjatywę Krajowej Izby Gospodarczej, która stanęła na czele multibranżowej koalicji na rzecz legalizacji sprzedaży alkoholu przez internet.

Destylernia Kamień

wódka premiumwódka premiumwódka premiumwódka premiumwódka premium

W najnowszym, marcowym numerze magazynu Szef Kuchni znajdziecie ekspercką wypowiedź właściciela Destylerni Kamień sp. z o.o. Andrzeja Balasa w artykule Luksus w czystej postaci.......

Zachęcamy do lektury całego magazynu www.szef-kuchni.com.pl

gorzelnia Kamień

produkcja alkoholi

destylernia, producent alkoholi, producent alkoholi kratowych, producent spirytusu, producent wódki, producent wódki kraftowej, producent wódki orkiszowej, producent wódki premium, rozlewnia wódki, rozlewnia wódki orkiszowej, rozlewnia wódki premium, wódka kraftowa, wódki kratowe

Kontakt

  • Kamień 143, 24-335 Łaziska
    Województwo Lubelskie
  • +48 818 280 114
  • biuro@destylernia.pl

Social media

wódki smakowe
wódka premium
gorzelnia Kamień wódka lubelskie wódka na wesele wódka smakowa Łaziska produkcja wódki Łaziska
gorzelnia Kamień wódka lubelskie wódka na wesele wódka smakowa Łaziska produkcja wódki Łaziska


alkohol wysokiej jakości

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat.
You need to be 18+ years old to enter the site.